Město Třebíč a dopravce se snaží o pravidelnou obnovu vozového parku. V roce 2013 bylo obnoveno dalších 5 autobusů, takže podíl nízkopodlažních vzrostl na 65% z celkového množství. Ke konci roku 2015 dosluhovaly poslední tři vysokopodlažní autobusy a od roku 2017 jsou již všechny nízkopodlažní.

 

Pokud se cestující hůře pohybuje, může požádat při nástupu řidiče, který zajistí výstup cestujícího předními dveřmi, aby dohlédl na jeho bezpečné vystoupení.

 

Autobusy Man jsou vybaveny automatickou blokací funkce zavírání dveří, pokud ve dveřích někdo stojí. Provedli jsme zajímavý test, ze kterého video je zde:

Pokud Vám video kvůli chybějícím doplňkům Vašeho prohlížeče nefunguje a nechcete je přidávat, můžete si pro shlédnutí stáhnout video do svého počítače přes >tento odkaz<.

 

Aktuálně

Přesun zastávky Hlavní pošta | 14.10.2021 | Z důvodu stavebních prací bude od 21. října dočasně přesunuta zastávka Hlavní pošta ve směru na Karlovo náměstí. Náhradní označník bude umístěn přibližně 100 m zpět na konec rozšířeného prostoru ulice Smila Osovského. více novinek zde
Najít spojení
odkud: kam:
Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.