Město Třebíč a dopravce se snaží o pravidelnou obnovu vozového parku. V roce 2013 bylo obnoveno dalších 5 autobusů, takže podíl nízkopodlažních vzrostl na 65% z celkového množství. Ke konci roku 2015 dosluhovaly poslední tři vysokopodlažní autobusy a od roku 2017 jsou již všechny nízkopodlažní.

 

Pokud se cestující hůře pohybuje, může požádat při nástupu řidiče, který zajistí výstup cestujícího předními dveřmi, aby dohlédl na jeho bezpečné vystoupení.

 

Autobusy Man jsou vybaveny automatickou blokací funkce zavírání dveří, pokud ve dveřích někdo stojí. Provedli jsme zajímavý test, ze kterého video je zde:

Pokud Vám video kvůli chybějícím doplňkům Vašeho prohlížeče nefunguje a nechcete je přidávat, můžete si pro shlédnutí stáhnout video do svého počítače přes >tento odkaz<.

 

Aktuálně

Uzavírka mostu | 15.03.2024 | V termínu od 21. března přibližně do konce listopadu 2024 bude probíhat rekonstrukce mostu nad Terovským údolím (u Billy). Pro linky 5, 10, 11 a 21 je vydán výlukový jízdní řád.Zastávky M. Majerové a Na Holečku budou kvůli nemožnosti otočení autobusu bez obsluhy. Náhradou lze využít zastávky ... více novinek zde
Najít spojení
odkud: kam:
Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.