Aktuální informace

Výluka autobusů do Staré Boroviny (08.04.2021)

PRODLOUŽENO!
Kvůli komunikačním problémům na straně zhotovitele bude uzavírka prodloužena až soboty!

Termín pokládky asfaltu levého jízdního pruhu při opravě povrchu hlavního tahu byl výrazně uspíšen. Kvůli dočasnému zrušení výjimky pro autobusy pro odbočení do ulice Spojenců budouv pátek 9. a sobotu 10. dubna po celý den všechny autobusy obousměrně úsek objíždět Libušiným údolím.

Obousměrně budou zrušeny zastávky Sucheniova, U Kapličky a Revoluční (na té zastaví pouze linka 21). V sobotu bude výluka pokračovat II. etapou (viz zpráva o uzavírce), tedy obousměrným zrušením Sucheniovy a jednosměrným zrušením Revoluční a U Kapličky.

Oprava povrchu ulic Sucheniova a Pražská (02.04.2021)

AKTUALIZACE (termín finální pokládky):

Od 8. do 30. dubna 2021 (pravděpodobně bude výrazně zkráceno) probíhá částečná uzavírka hlavního tahu na ulicích Sucheniova a Pražská. Po téměř celou dobu bude otevřen pouze jeden jízdní pruh - ve směru "do kopce" (z centra města). V termínu finální pokládky 9. a 10. dubna povrchu bude uzavírka úplná, o tomto termínu ještě budeme informovat.

I. etapa - průjezd pravým jízdním pruhem (8. dubna)
Linky 1, 5 a 14 ve směru do Boroviny obslouží všechny zastávky, ve směru do centra autobusy pojedou Libušiným údolím a neobslouží zastávky Revoluční, U Kapličky a Sucheniova.
Linka 21 ve směru do Boroviny obslouží zastávky dle JŘ, ve směru do centra obslouží zastávky Revoluční a ZŠ Bartuškova a vrátí se na objízdnou trasu Libušiným údolím.

II. etapa - průjezd levým jízdním pruhem (od 11. dubna)
Platí stejná opatření, jako při I. etapě, navíc ale bude zrušena zastávka Sucheniova obousměrně (kvůli nemožnosti zastavení na zastávce).

Pro cestu ze Staré Boroviny do centra města, prosím, využijte přestup na zastávkách Koželužská nebo Za Rybníkem.

Zrušení zastávky Požární útvar (01.04.2021)

Od 6. dubna do 7. května 2021 bude kvůli stavebním pracím zrušena zastávka Požární útvar ve směru na Jitonu. Využijte, prosím, okolní zastávky Tipafrost nebo Správa silnic.

Havárie vodovodu (23.02.2021)

Od 23. února 2021 12:00

Jednosměrná uzavírka ulice Velkomeziříčská kvůli výkopovým pracím.
Linka 5 jede ve směru z centra ulicemi Brněnská, Rafaelova a Samešova, obslouží všechny zastávky dle jízdního řádu.
Linka 4 jede Brněnskou a Rafaelovou, NEOBSLUHUJE zastávku Samešova!
Ve směru do centra obě linky jedou standardní trasou. Nejpozdější ukončení výluky je 16:00.

Testovací provoz elektrobusu (08.02.2021)

Od 9. do 17. února bude probíhat testovací provoz zapůjčeného elektrobusu MercedesBenz e-Citaro. Vozidlo se 100% elektrickým pohonem bude převážně jezdit na lince 10, ale potkat jej můžete i na "čtyřce". Další podrobnosti se objeví v průběhu dne na stránkách města.

Školní prázdniny (28.01.2021)

V pátek 29. ledna jsou na základních a středních školách pololetní prázdniny. Na ty navazují jarní prázdniny, proto bude až do 5. února provoz MAD Třebíč podle prázdninových jízdních řádů.

Provoz MAD Třebíč o Vánocích (19.12.2020)

I přes mimořádné školní prázdniny bude provoz 21. a 22. prosince podle jízdních řádů pro (neprázdninové) pracovní dny.

Od 23. prosince do 3. ledna probíhají klasické vánoční prázdniny, provoz bude veden podle prázdninových jízdních řádů.

24. - 27. prosince a 1. ledna bude provoz podle nedělních jízdních řádů (nepojedou spoje pro konkrétní den, např. pátek a sobotu na lince 12).

24. a 31. prosince bude po 18. hodině provoz MAD Třebíč postupně ukončen, sledujte proto pozorněji inverzní značky v jízdních řádech.

123 ... 32>>
Najít spojení
odkud: kam:
Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.