Rekonstrukce Karlova náměstí

V rámci rekonstrukce Karlova náměstí bude od 1. srpna 2020 probíhat dlouhodobá změna režimu MAD Třebíč v centru města. Zastávka Karlovo náměstí bude předběžně do konce září 2022 přesunuta na ulici Vítězslava Nezvala k autobusovému nádraží.


Přestupní uzel obslouží všechny linky (kromě školní 21). Odjezdová stanoviště budou odlišná oproti Karlovu náměstí, zejména linka 4 bude do uzlu vjíždět z opačných směrů. Označník pro linky, které svou jízdu na Karlově náměstí začínají (kromě linky 11 ve směru Kaufland), bude na severním výjezdu z autobusového nádraží.


schéma přestupního uzlu

Přestupní uzel na ulici V. Nezvala se nadále jmenuje Karlovo náměstí (např. v jízdních řádech). Pro přístup na západní část rekonstruovaného náměstí lze použít zastávku Komenského nám., kvůli kratší docházkové vzdálenosti na západní polovinu Karlova náměstí bude zřízena zastávka Hlavní pošta na ulici Smila Osovského, kde budou zastavovat všechny autobusy, obsluhující zastávku Cyrilometodějská, tedy linky 4, 5, 11 a 12.


detail mapy

Po ukončení prací v Jejkovské bráně (předpoklad od 1. října 2020) bude v provozu minibusová linka 15, která jednosměrně obslouží zastávky v pořadí Karlovo nám. (ul. V. Nezvala), Komenského nám., Stará pošta, Městský úřad (obě na Karlově nám.), Karlovo nám. (ul. V. Nezvala).

K větším změnám jízdních řádů nedošlo, pouze v posunech časových poloh na některých zastávkách o několik minut (výjimečně až o 7 minut). Odjezdy z Boroviny jsou vesměs o 3 minuty později, příjezdy o 3 minuty dřív. O víkendu byl kvůli oběhům vozidel posunut rozjezd ve čtvrt (X:15) na X:12 (rozjezdy z přestupního uzlu v X:45 zůstaly stejné). Výlukové jízdní řády si můžete zakoupit v předprodejní kanceláři na Karlově náměstí, případně stáhnout do vlastního zařízení na odkazu níže.

Aktualizované souhrnné jízdní řády budou na stránky vloženy v průběhu týdne.

Aktuálně

Provoz MAD Třebíč o Vánocích | 19.12.2020 | I přes mimořádné školní prázdniny bude provoz 21. a 22. prosince podle jízdních řádů pro (neprázdninové) pracovní dny. Od 23. prosince do 3. ledna probíhají klasické vánoční prázdniny, provoz bude veden podle prázdninových jízdních řádů. 24. - ... více novinek zde
Najít spojení
odkud: kam:
Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.