Rekonstrukce Karlova náměstí

V rámci rekonstrukce Karlova náměstí probíhá od 1. srpna 2020 dlouhodobá změna režimu MAD Třebíč v centru města. Zastávka Karlovo náměstí je předběžně do konce září 2022 přesunuta na ulici Vítězslava Nezvala k autobusovému nádraží.


Přestupní uzel obslouží všechny linky (kromě školní 21). Odjezdová stanoviště jsou odlišná oproti Karlovu náměstí, zejména linka 4 do uzlu vjíždí z opačných směrů. Označník pro linky, které svou jízdu na Karlově náměstí začínají (kromě linky 11 ve směru Kaufland), je na severním výjezdu z autobusového nádraží.


schéma přestupního uzlu

Přestupní uzel na ulici V. Nezvala se nadále jmenuje Karlovo náměstí (např. v jízdních řádech). Pro přístup na západní část rekonstruovaného náměstí lze použít zastávku Komenského nám., kvůli kratší docházkové vzdálenosti na východní polovinu Karlova náměstí je zřízena zastávka Hlavní pošta na ulici Smila Osovského, kde zastavují všechny autobusy, obsluhující zastávku Cyrilometodějská, tedy linky 4, 5, 11 a 12.


detail mapy

Minibusová linka 15, která jednosměrně obsluhuje zastávky v pořadí Karlovo nám. (ul. V. Nezvala), Komenského nám., Stará pošta, Městský úřad (obě na Karlově nám.), Karlovo nám. (ul. V. Nezvala) je dočasně mimo provoz.

K větším změnám jízdních řádů nedošlo, pouze v posunech časových poloh na některých zastávkách o několik minut (výjimečně až o 7 minut). Odjezdy z Boroviny jsou vesměs o 3 minuty později, příjezdy o 3 minuty dřív. O víkendu byl kvůli oběhům vozidel posunut rozjezd ve čtvrt (X:15) na X:12 (rozjezdy z přestupního uzlu v X:45 zůstaly stejné). Výlukové jízdní řády si můžete zakoupit v předprodejní kanceláři na Karlově náměstí, případně stáhnout do vlastního zařízení na odkazu níže.

Osobně na dotazy odpoví referentka pro městskou dopravu, případně se ptejte v předprodeji na Karlově náměstí nebo na autobusovém nádraží.

Aktuálně

Výluka autobusů do Staré Boroviny | 08.04.2021 | PRODLOUŽENO!Kvůli komunikačním problémům na straně zhotovitele bude uzavírka prodloužena až soboty! Termín pokládky asfaltu levého jízdního pruhu při opravě povrchu hlavního tahu byl výrazně uspíšen. Kvůli dočasnému zrušení výjimky pro autobusy pro odbočení do ulice ... více novinek zde
Najít spojení
odkud: kam:
Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.