TRADO BUS  - TRADO MAD

ICOM transport a.s. se stala 100% vlastníkem společností TRADO BUS, s.r.o. a TRADO MAD, s.r.o. se sídlem v Třebíči v roce 2003. V té době byla společnost Trado Mad zadlužena z více jak 71%. Ekonomové se shodují, že pokud je zadluženost více jak 60%, neukazuje to na dobré hospodaření a potenciál pro ekonomicky zajímavé výsledky. V současné době je zadluženost společnosti okolo 50% a za dobu existence společnosti pod patronátem koncernu ICOM byly provedeny investice ve výši 63,5 milionu korun, z čehož 60 milionů bylo do vozového parku.

V roce 2003 bylo průměrné stáří vozového parku v Třebíči 9,15 roku a byl převážně složen z autobusů značky Karosa. V současné době je v provozu 5 plynových autobusů 3 x TEDOM, 2 x Mercedes-Benz; 10 naftových vozidel Mercedes-Benz a 12 vozidel KAROS – průměrné stáří je 7,9 roku.     

Aktuálně

Změny na lince č. 1 | 25.05.2015 | Od 1. 6. 2015 budou všechny spoje linky č. 1 zajíždět na novou zastávku "Železniční stanice", umístěnou před výpravní budovou (ve směru Poliklinika vložena mezi zastávky Nádražní a Znojemská, ve směru Karlovo náměstí nahradí zastávku Nádražní). Výjimku budou tvořit ... více novinek zde
Najít spojení
odkud: kam:
Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.